DJ czy Orkiestra? Co wybrać?

Wybór odpowiedniej oprawy muzycznej wesela zależy od indywidualnych preferencji i upodobań przyszłych Państwa Młodych. Możemy zdecydować się by w ten magiczny dzień grał dla nas i dla naszych gości dj lub też orkiestra.

Wybór zarówno orkiestry jak i dj ma swoje plusy, ale ma też swoje minusy

Skład orkiestry weselnej to około 5 osób, a koszt ich rezerwacji zależy przede wszystkim od stażu orkiestry oraz od popularności. Orkiestry, które cieszą się wysoką popularnością są zdecydowanie droższe niż te, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z obsługa muzyczną wesel. Jednak nie każdy chce się zdecydować na młody nikomu nieznany zespół bojąc się porażki i nie zadowolenia gości. Dodatkowym minusem jest niewątpliwie dodatkowy koszt, jaki Państwo Młodzi muszą ponieś zapewniając orkiestrze posiłki oraz miejsce w lokalu.
Wybierając dj opłacamy jedną lub góra dwie osoby a w przypadku zespołu średnio około jest to cztery dodatkowe osoby. Wiele nowożeńców nie decyduje się jednak na dj z powodu obawy, że osoby starsze obecne na weselu nie będą chciały bawić się do młodzieżowej muzyki. Jednak jest to zbędna obawa, obecnie dj grają utwory, przy których każdy z gości może się doskonale bawić. Najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie zarówno zespołu weselnego jak i dj w ten sposób każdy z gości znajdzie coś dla siebie a dodatkowo na parkiecie zawsze będzie można tańczyć, bez czekania na moment, kiedy orkiestra skończy przerwę.

Na kogo ostatecznie się zdecydujemy zależy od przyszłych Państwa Młodych i od kosztów, na które mogą oni sobie pozwolić. Warto jednak pamiętać, że dodatkowe koszty w tym okresie są zupełnie zbędne i dokonać wyboru pomiędzy dj a orkiestrą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *